Komunikaty

 

Dla klientów

tworzywa pierwotne / off grade, regranulaty, tworzywa techniczne i modyfikowane.

Dla dostawców

Poszukiwane tworzywa,
specyfikacja dostawy

Skontaktuj się i zamów już dzisiaj!

SPRAWDZONA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Współpracujemy z wiodącymi dostawcami polimerów, regranulatów i barwników z Europy Zachodniej i z Polski, oferującymi najlepsze produkty i najszerszy zakres surowców. Są to renomowani producenci i firmy handlowe, do których mamy pełne zaufanie, co do jakości stosowanych komponentów.

Nasze produkty poddawane są najwyższym rygorom jakościowym w procesie produkcji. Nasi współpracownicy i dostawcy są profesjonalistami, którzy rozumieją potrzeby branży oraz dogłębnie znają procesy produkcyjne. Wiemy jakich surowców potrzeba Państwa firmie aby odnieść sukces.

Regranulaty

Regranulaty PE, PP, PS oraz ich modyfikacje dostosowane do potrzeb klienta

Surowce techniczne

tworzywa techniczne w pierwotnych postaciach oraz ich modyfikacje

Odpady

Surowce do mycia, do regranulacji na sucho, poprodukcyjne, odpady przemysłowe i po-konsumenckie

Barwniki

Barwniki dla wszystkich tworzyw, współpracujemy z wiodącymi producentami na rynku. Istnieje możliwość dobrania barwnika według wzoru klienta.

Dodatki, modyfikatory, wypełniacze

dodatki do przetwórstwa, modyfikatory dla recyklingu, modyfikatory klasyczne, kompatybilizatory, wypełniacze etc itp.

 

TWORZYWA SZTUCZNE I SUROWCE OD NAJLEPSZYCH PRODUCENTÓW

 

Naszym sztandarowym produktem są regranulaty LDPE i PP, mające szerokie zastosowanie w branży opakowań foliowych oraz produkcji produkcji wyrobów gotowych metodą wtrysku. Stale nadzorowana jakość i powtarzalność produkcji umożliwia naszym klientom produkcję w najwyższej jakości przy zachowaniu optymalnych kosztów.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE TWORZYW SZTUCZNYCH

Obsługujemy wszystkie branże, w których wykorzystuje się tworzywa sztuczne, począwszy od branży spożywczej i opakowaniowej, poprzez branżę automotive oraz AGD, skończywszy na artykułach dekoracyjnych, meblarstwie i ogrodnictwie.

NASZA OFERTA

Oferujemy poliolefiny (PP, PE), polistyreny (PS i ABS) z rynku pierwotnego, wtórnego (regranulaty i przemiały)  i odpady do recyklingu. Ponadto sami produkujemy wysokojakościowe regranulaty i barwniki. Odpowiadając na Państwa potrzeby zajmujemy się nie tylko sprzedażą tworzyw i dodatków, ale także produkcją regranulatów oraz zaopatrzeniem recyklerów w odpady do recyklingu

Zapytaj o ofertę: 22 11 44 728

Odpowiemy najszybciej, jak to będzie możliwe